Сумська “Купальниця” засмагла, але поки що сидить без води

Фонтан “Купальниця”, розташований біля входу до міського парку ім. Кожедуба, добре знайомий і сумчанам, і гостям нашого міста. Тендітна дівчинка із зачіскою-хвостиком і пташкою в руці є уособленням юності й чистоти (в усіх сенсах цього слова).

Встановили фонтан ще у 70-х роках минулого століття,  з того часу він зазнав декілька перевтілень, і не завжди вдалих.

Так, у серпні 2017 року фонтан розмалювали яскравими фарбами, але сумчани такий креатив не оцінили і навіть пропонували перейменувати його на “Утопленицю”.

Упродовж останнього часу він теж виглядав не те, щоб дуже привабливо, і вже точно “не тягнув” на одну з “родзинок” міста. А нещодавно взагалі почало здаватися, що у дівчинки якесь дерматологічне захворювання.

Але, як виявилося, це КП “Міськсвітло” розпочало роботи з відновлення фонтану. Тож тепер він має доволі сучасний і презентабельний вигляд, а сама купальниця, вкрита бронзовою засмагою, виглядає так, ніби щойно повернулася з фешенебельного морського курорту.

У департаменті інфраструктури, який є замовником робіт, на питання, коли ж фонтан повноцінно відновить свою роботу, нам поки що не відповіли.