Сумська влада відповіла на петицію про фантомний тролейбусний маршрут

троллейбус

Отримала відповідь петиція, у які сумчани просили пустити тролейбуси по маршруту «12-й мікрорайон – Аеропорт».

Петиція набрала 274 підписи.

У відповіді влада зазначає, що згідно з рішенням виконавчого комітету маршрут №14 «Героїв Крут – Аеропорт» вже визначений. Його має обслуговувати 4 тролейбуси. Втім, у депо не вистачає рухомого складу.

«При поповненні парку КП СМР «Електроавтотранс» тролейбусами буде надано пропозиції про сполучення дільниць «Аеропорт – Героїв Крут», – йдеться у відповіді.

До слова, всього, відповідно до рішення, обслуговувати тролейбусні маршрути міста мають 108 одиниць тролейбусів. Однак через нестачу тролейбусів та відсутність водіїв тролейбусів на маршрутах щоденно здійснюють перевезення 44 тролейбуси.

З метою вирішення питання надання якісних послуг при перевезенні пасажирів тролейбусами міська влада працює над реалізацією проекту «Оновлення рухомого складу КП «Електроавтотранс» в м. Суми». Це надасть можливість придбати 22 тролейбуси за залучені (кредитні) кошти за проектом «Міський громадський транспорт України» відповідно до Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком, ратифікованим Законом України від 12.04.2017 № 2009-VIII. Також згідно із Програмою розвитку міського пасажирського транспорту м. Суми у 2018 році передбачено придбання 10 тролейбусів.