Сумські депутати проти абонплати за газ

25

У порядку денному позачергової сесії Сумської міськради, яку ініціювали сьогодні, 3 березня, депутати під час апаратної наради, було лише одне питання – звернення до влади Ураїни щодо негайного скасування абонентської плати за газ.

Нагадаємо, 28 березня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), затвердила розмір абонентської плати за підключення до системи газопостачання.

На сесії зареєструвалися 33 депутати із 43 необхідних. Рішення викликало шквал обговорень. Думки депутатів розділилися. Після тривалих обговорень документ звернення відправили на доопрацювання.

Після перерви доопрацьоване рішення зачитали та поставили на голосування. “За” проголосували 31 депутат.

26

У зверненні депутати закликають керівництво держави негайно скасувати абонентську плату за газ, а також встановити економічно обґрунтовану ціну на газ, провести термінову ротацію голови НКРЕКП Дмитра Вовка, терміново опублікувати складові тарифу на видобування, транспортування та розподіл природнього газу та створити в Україні ринок природнього газу.

Відповідне звернення спрямують до Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та голови Верховної Ради України Андрія Парубія.