Сумські дорожники активно готуються до зими

68

Дорожні господарства Сумщини ведуть активну підготовку до утримання автодоріг у зимовий період.

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Сумській області.

Всього в області 7 215,8 км автомобільних доріг загального користування, в тому числі 2074,1 км автошляхів державного значення. Для їх обслуговування є 235 одиниць спеціальної дорожньої техніки (194 вже готові до роботи), планується залучити ще 60 одиниць, уклавши договори з іншими підприємствами області.

Для стабільної роботи техніки в осінньо-зимовий період Службою автодоріг передбачене створення не зменшуваного 10-денного резерву паливно-мастильних матеріалів. Наразі вже створений резерв з 5 т бензину (25% від запланованого) та 50 т дизпалива ( 70%), заготовлено понад 24 тисячі тон піску (80%) та близько 7 тисяч тон солі (160%). Для проведення ямкового ремонту в зимових умовах передбачена заготовка 500 т холодної асфальтобетонної суміші, п’ята частина вже є в наявності.

На снігозаносних ділянках автодоріг державного значення та головних напрямках доріг місцевого значення будуть використовуватися снігозахисні щити – 4000 штук. Станом на сьогодні 50%  щитів вже підготовлені до експлуатації. Так само підготовлені всі  тимчасові майданчики , а їх по області 31,  3 стаціонарні для складання та зберігання протиожеледного матеріалу та 50 стаціонарних пунктів обігріву.