Сумські комунальники відзвітували про підготовку до опалювального сезону

11

Суми активно готуються до зими.

За словами директора департаменту інфраструктури міста, на сьогодні обслуговуючими організаціями проведені гідравлічні випробування внутрішньобудинкових мереж опалення у 1118 сумських багатоповерхівках, що складає 95% від їх загальної кількості.

Також триває активна робота з підписання актів готовності будинків до опалювального періоду, яку планують завершити вже за тиждень.

Більш конкретні цифри навела заступник директора ТОВ «Сумитеплоенерго» Надія Покутня, яка повідомила, що на сьогодні видано 64% актів готовності організаціям, які експлуатують будинкові мережі. А саме: КП «Сумитеплоенергоцентраль» (із 232 будинків – 150 актів), ТОВ «КК «СУМИТЕХНОБУДСЕРВІС» (із 201 будинка – 100 актів), ТОВ «КК «ДОМКОМ СУМИ» (із 177 будинків – 108 актів), КП «Сумижилкомсервіс» (із 10 будинків – 10 актів), «КК «Коменерго-Суми» (із 62 будинків – 56 актів), ПРБП «Рембуд» (із 59 будинків – 50 актів). По будинках, які знаходяться в зоні обслуговування Дирекції «Котельня Північного промвузла», відсоток підписаних актів готовності більший і становить 92%.

Звіт члени виконкому прийняли до відома, доповнивши проект рішення новими пунктами. Зокрема, йдеться про звернення до поліції щодо посилення роботи з розкриття злочинів, пов’язаних із крадіжками майна в підвальних приміщеннях обслуговуючих організацій та про рекомендацію обслуговуючим організаціям до 15 жовтня забезпечити утеплення мереж гарячого водопостачання та гарячої води згідно з вимогами ТОВ «Сумитеплоенерго».