Сумський педагогічний відсвяткував 95-річний ювілей

Найстаріший заклад вищої освіти Сумщини відзначив 95 день народження. За 95 років існування Сумський педагогічний університет пройшов довгий шлях: від відкриття вищих трирічних педагогічних курсів, до входження у рейтинг найкращих університетів України. Привітати з ювілеєм улюблений заклад прийшли студенти, викладачі та науковці, які вже стали великою родиною.

 «Враховуючи те, що ми святкуємо 95 років, це найстаріший вищий навчальний заклад в місті Суми і тому роль нашого університету вона очевидна, тому що саме наш університет надавав кадрові можливості взагалі всій освіті міста Суми, Сумщини», – говорить Юрій Лянной, ректор СумДПУ.

Педагогічний дійсно може пишатися своїми випускниками, адже вони представляють не лише Суми, а й всю країну на міжнародному рівні. Серед випускників вишу відомі політики та спортсмени.

«Достатньо згадати про Віру і Валю Семеренко – Олімпійських чемпіонок. Серед наших випускників футболіст Олег Гусєв з київського клубу « Динамо», серед наших студентів нинішніх футболіст «Манчестер Сіті» Олександр Зінченко», – розповідає ректор.

З кожним роком університет стає дедалі успішнішим. Студенти певні: головне – правильно обрати навчальний заклад, аби кожен День Народження університету святкувати як своє.

 «Вважаю, що це найкращий мій коханий вуз ось тому я вітаю його с днем народження і бажаю процвітання», – вітає свою альма-матер Ангеліна Луцик, студентка.

Більше дивіться у вечірньому випуску новин на телеканалі СТС.