Таксисти затримали нападників, які порізали їх колегу

Його врятували колеги, бо вчасно подав сигнал тривоги диспетчеру. На Шосткинщині пасажири таксі напали на водія. Один з них вдарив таксиста ножем. Що було далі – читайте у матеріалі.

Допомагати один одному – вже як один із робочих обов’язків таксистів, бо кожного разу, коли беруть пасажирів, не знають, чого від них чекати.

 «Ну, який захисту таксиста? У таксиста нема захисту, в інших країнах  все якось інакше. Там сидять пасажири ззаду, до водія не долізеш, там загородження є. А у нас такі автомобілі, на таких і працюємо, що захисту ніякого. Їдеш і не знаєш, чи буде тебе хтось душити чи різати», – говорить Василь, таксист.

Так, днями водій прийняв замовлення із Шостки до Воронежа, пасажири поводилися спокійно, коли виїхали за місто, просто попрохали зупинитися і вже тоді напали на чоловіка.

Один із пасажирів ножем вдарив водія в область шиї, на щастя, він зачепив лише вухо постраждалого. Зорієнтувавшись, водій схопився рукою за лезо ножа, викинув його та зміг по рації викликати допомогу.

Після нападники розбили рацію та телефон, а водія скрутили на задньому сидінні. Врятували таксиста його колеги.

 «Попросив про допомогу, і десь хвилин за 10-15, може, трохи пізніше приїхали хлопці. Машин 8 приїхало чи 7, я точно не рахував, ну й стільки ж водіїв», – каже Геннадій, постраждалий.

Як з’ясувалось, нападники втрьох відпочивали вдома, і їм закортіло пригод. Серед них була жінка.

«Прийшов такий в голову план, взяти таксі и поїхати погуляти. Взяв на кухні ніж, заточив його добряче і в карман його засунув собі. Ми поїхали гуляти, викликали таксі», – зізнається затриманий.

Як з’ясувалось, нападник вже має кримінальне минуле, відсидів 4 роки за крадіжку авто. Цього разу затриманим загрожує від 7 до 12 років з позбавленням майна.