Трохи каміннячка, що нагадує бруківку: що можна побачити в сумському дворі

Грунтова дорога, як в селі 20-х років 19 століття, трохи каміннячка, що нагадує бруківку, і моря після дощів, в яких можна пускати кораблики, – ось що можна побачити в цьому дворі. Сумчани, що мешкають на вулиці Леоніда Бикова 2/1, скаржаться на дорогу біля їх будинку. Точніше на її відсутність.  Дорогу, мабуть, не ремонтували з того часу, як заснували Суми.

Боротьбу в багні та різні баталії може влаштовувати молодь, яка мешкає в будинку на вулиці Леоніда Бикова. Шкода, що в бабусь й дідусів вже «не ті роки», щоб хоч би бігати.

«Наші дороги дуже погані. Ми люди похилого віку, і носимо взуття на тоненькій підошві, і нам дуже важко ходити по цьому камінню. А діти ж бігають тут. Впаде бува і все – коліна збиті», – говорить Олександра, сумчанка.

Містяни неодноразово зверталися до міської влади, аби вони допомогли відремонтувати дорогу, але в нашому місті головне – стабільність. Звернувся і чекаєш… Невідомо, чого і кого.

«Тут добре ходити, тільки коли спека і все висохло, або коли все замерзло, а так тут дуже погана дорога. А в дощ тут стоять великі калюжі й люди ходять в багні. Взимку, наприклад, автомобілі їдуть, а ми по тих коліях ходимо. Пам’ятаю, колись читав газету «Наша Сотня», так Лисенко в цій ямі міряв  глибину і ще тоді не відреагував», – говорить Анатолій, сумчанин.

В Управлінні капітального будівництва  та дорожнього господарства СМР повідомили, що цьогоріч дорогу не ремонтуватимуть, можливо, в наступному.

«Можливо, на наступний рік дорогу внесуть в титульний список по ремонту, але їх формуватимуть десь в жовтні. Я не займаюся формуванням списку того, де відбуватимуться роботи, це затверджує депутатський корпус разом з міським головою», – повідомив Віталій Шилов, начальник УКБ.

Тож лишається сподіватися і чекати осені, коли будуть затверджувати титульний список на 2020 рік. Адже надія помирає останньою.

Галіна Корявко