У Дубовицькому лісництві незаконно порубали дерева на 432 тисячі гривень

На території ДП “Кролевецьке лісомисливське господарство” у Дубовицькому лісництві невідомі самовільно порубали дерева, повідомляють на сторінці Державної екологічної інспекції в Сумській області.

Відреагувавши на повідомлення свідомого громадянина, інспектори дійснили позапланову перевірку та виявили ретельно приховані під лісовою підстилкою та гіллям пеньки 34 дерев. Таке маскування свідчить насамперед про те, що люди усвідомлювали, що скоюють злочин, і намагалися приховати сліди. Виявилося, що “чорні лісоруби” знищили 9 дубів та 25 сосен.

Загальна сума шкоди, заподіяної незаконним порубом, склала 432 137 гривень.

Оскільки посадові особи лісомисливського господарства відмовилися підписувати акт про перевірку, Інспекція спрямовує матеріали до прокуратури Сумської області.

Державна екологічна інспекція у Сумській області вдячна громадянам, які допомагають виявляти екологічні злочини, та звертається до мешканців та гостей Сумщини: якщо вам відома інформація про порушення вимог природоохоронного законодавства – одразу повідомляйте до Інспекції у будь-який зручний для вас спосіб.