У Глухові дитячий лікар нетверезим оглядав маленького пацієнта

У суботу, 25 січня, близько дев’ятої години вечора до приймального відділення Глухівської ЦРЛ стурбовані батьки привезли свою дитину з температурою 39. Оглянути малюка прийшов педіатр Микола Давиденко. Про це hlukhiv.infо стало відомо з компетентних джерел.

Дитина було зле, а тому на прохання лікаря відкрити рота маля вередувало. Тож Давиденко попросив маму передати дитину в руки батькові. Той одразу ж відчув, що від лікаря тхне алкоголем. Обурений чоловік викликав наряд поліцейських. Коли до лікарні навідалися правоохоронці, аби провести процедуру огляду лікаря на стан сп’яніння, той сховався за дверима одного з приміщень і деякий час не виходив.

Врешті-решт зі словами «Мені байдуже!» лікар таки вийшов з укриття. У його крові було виявлено 2,36 проміле алкоголю, що у 12 разів перевищує допустимі показники. Микола Давиденко стверджував, що це не його зміна, і вживав він спиртне начебто напередодні.

Варто зазначити, що педіатр Давиденко неодноразово потрапляв у курйозні ситуації, які стрімко переростали в скандали.

У Глухівському відділі поліції з цього приводу утримуються від коментарів. Між тим,  керівництво лікарні створило комісію під головуванням Валентини Барахович, аби провести розслідування і прийти до рішення, як бути зі скандальним лікарем.