У Головному управлінні поліції Сумщини вшанували ветеранів-«чорнобильців»

Сьогодні колишні працівники правоохоронних органів – ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС зібрались разом, аби пригадати події квітня 1986 року та вшанувати пам‘ять померлих колег.

Тридцять два роки минуло від страшного квітня вісімдесят шостого року. Багато чи мало? У пам‘яті людській ті події, охоплені шаленим вогнем «мирного атому», викарбувані кров‘ю, біллю, зламаними долями, згаслими життями і вічним сумом тих,  хто став з ним у двобій, кому довелося покинути рідні домівки, хто довгі роки боровся і бореться з хворобами, хто втратив рідних, близьких і друзів.

Вшановуючи «чорнобильців» – ветеранів органів внутрішніх справ,  начальник ГУНП в області Микола Лушпієнко підкреслив той вклад, який внесли у справу ліквідації аварії сумські правоохоронці – працівники тодішньої міліції та пожежні розрахунки.

«Багато було зроблено для ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС тоді, тривають певні роботи й зараз. Ви зробили все, що було у ваших силах, аби мінімізувати завдану шкоду і вберегти людей та навколишнє середовище від поширення радіоактивної хмари. Завдяки вам нинішні покоління жителів багатьох держав мають змогу жити повноцінним життям і бути  здоровими, – сказав він. –  Я щиро зичу вам такого ж міцного здоров‘я,  невичерпного оптимізму, наснаги та бадьорості. І бажаю ще багато років поспіль ділитися власним життєвим та службовим досвідом з новими поколіннями українських правоохоронців». 

Керівник поліції передав грамоти голови Сумської обласної державної адміністрації двом ветеранам-«чорнобильцям» та вручив сімом сім‘ям померлих ліквідаторам матеріальну допомогу.E-2051

До побажань начальника ГУНП області приєдналися заступник голови громадської організації «Сумська обласна ветеранська організація Асоціації ветеранів МВС України»  Дмитро Демченко та голова Сумської обласної Асоціації «Чорнобиль» органів та військ МВС України Володимир  Пархоменко.

Вони вручили запрошеним ветеранам-«чорнобильцям» грамоти та подяки, побажали довголіття, доброго здоров‘я та бойового настрою.

Після урочистостей  відбувся поминальний молебень у Свято-Воскресенському кафедральному соборі міста Суми.