У Липовій Долині відкрили новий сервісний центр Пенсійного фонду

Оновлений сервісний центр є частиною проєкту «Відкритий пенсійний простір» – нової філософії змін у наданні пенсійних послуг. Понад 5 тисяч пенсіонерів району отримуватимуть послуги з пенсійних питань у комфортних умовах.

Відокремлена зала очікування обладнана місцями для сидіння, місцем для оформлення документів, інформаційними стендами, роздатковими матеріалами, кулером та монітором, на якому транслюються ролики на пенсійну тематику.

У зонах очікування та прийому  нові меблі та сучасна техніка. Для зручності відвідувачів з обмеженими можливостями на вході до будівлі є кнопка виклику спеціаліста та таблички з шрифтом Брайля.

Працівники Липоводолинського сервісного центру Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області докладають зусиль, щоб відвідувачі відчули підвищену якість обслуговування та переконалися, що Пенсійний фонд близький до людей та працює саме для них.

Довідково: Липоводолинський відділ обслуговування громадян працює з понеділка по четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, без перерв. Отримати інформацію з питань пенсійного законодавства також можна за номером (05452) 5-19-41, або скориставшись засобами Веб-порталу Пенсійного фонду України.