У п’яти глухівських сім’ях підростають 13 прийомних діточок

У Глухові успішно функціонує 5 сімей, у яких підростають 13 прийомних дітей.

Сім’я – джерело любові, добра, поваги, взаємодопомоги та збереження кращих традицій людських взаємин. Міцна та дружна українська родина, у якій звучить сміх малечі, панує злагода і мир – запорука сильної та успішної держави.
Прийняти дитину в сім’ю, виховати її як свою – це важливий крок. І саме такі родини повинні відчувати постійну підтримку влади. Нині у Глухові успішно функціонує п’ять сімей, у яких підростають тринадцять прийомних дітей. Також у місті на професійних засадах діє родина патронатних вихователів, яка опікується малечею з сімей, котрі опинилися у складних життєвих обставинах.

Глухівська родина Бондаренків має 5 власних дітей. Мама Олена Леонідівна стала патронатним вихователем, її чоловік Олег Григорович – помічником. Наразі у них вже майже три місяці проживає 2-річна дитина, яка опинилася у складних життєвих обставинах. Рідна мама має пів року на те, щоб скористатись цією допомогою і привести в порядок життя і побут.

У Міжнародний день сім’ї секретар міської ради Юрій Бурлака з працівниками служби у справах дітей та відділення соціальної роботи для сім’ї, дітей та молоді завітали до цих родин, щоб висловити слова вдячності батькам за тепло та турботу, з якою вони виховують прийомних синів та дочок, за їх мудрість і щедру душу та побажати маленьким глухівчанам здоров’я й нових відкриттів, а дорослим – гордості за своїх малюків.
А щоб дозвілля під час карантину було веселішим – підсолодили його смаколиками.

Неделя