У Шостці розшукали вандалів, що понівечили сакури в парку

У Шостці ювенальні поліцейські встановили дітей, які пошкодили 9 молодих сакур у міському сквері.
Троє місцевих хлопців, яким 8, 11 та 13 років, в такий спосіб розважилися. Невідомо скільки б ще постраждало цінних дерев, якби випадковий перехожий не зробив їм зауваження.
6 квітня вранці перехожі стали свідками шокуючої картини. Невідомі у сквері ім. Кожедуба викорчували, зламали та погнули 9 молодих дерев сакур. На місце події була викликана слідчо-оперативна група поліції. Правоохоронці задокументували цей факт і одразу розпочали пошуки вандалів.
«Ми опитали кілька десятків громадян, які могли бути свідками цієї події, переглянули відео з камер відеонагляду, встановлених неподалік вказаного сквера, – розповідає Ігор Нагорний, начальник Шосткинського районного управління поліції. – Невдовзі кропітка робота дала свій результат. Хлопців, які пошкодили зелені насадження, встановили».
Ними виявились троє місцевих неповнолітніх 8, 11 та 13-ти років. Того вечора вони поверталися додому через сквер, і один з них подав приклад іншим, зігнувши молоде деревце. Зупинив дітей тільки випадковий перехожий, який зробив їм зауваження. Ті після цього втекли.
Наразі з хлопцями та їх батьками спілкуються правоохоронці. У поліції за фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 296 «Хуліганство» Кримінального кодексу України.
Скоріш за все батькам доведеться сплатити штраф та відшкодувати завдані збитки.
Правоохоронці закликають батьків неповнолітніх дітей провести з нащадками додаткові профілактичні бесіди щодо їх поведінки. Цікавтесь їх колом друзів і знайомих, вподобаннями та як вони проводять час за межами родини.

Поділитися в соцмережах: