У Шосткинській лікарні хворі з коронавірусом лежать в коридорах – немає місць

12 жовтня у Шостці відбулося засідання комісії з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій. Оскільки по області та у Шостці зокрема стрімко зростає рівень захворюваності, Сумщина чекає на впровадження «червоної зони».

У Шосткинському інфекційному відділенні лежать хворі з Новгорода-Сіверського, Глухова, Середино-Будщини. Оскільки відділення повністю заповнене, декілька людей лежать в коридорах. 11 жовтня померли троє хворих.

Потрапити до терапевта та сімейного лікаря у Шостці наразі стає все складніше. Про це повідомив директор центру первинної медико-санітарної допомоги Олександр Жук. За його словами, прийоми лікарів розписані.

“В «живу» чергу стоять 30-40 осіб. Лікарі приймають до 60 хворих на день. «У поліклініках величезні черги. Серед людей вже починається паніка”,– зазначив Олександр Жук.

«У нашому місті зростає захворюваність. В інфекційному відділенні позавчора взагалі не було вільних місць. Минулої доби померло 3 хворих. У нас захворіло вже більше 20 дітей”, – сказав мер Шостки Микола Нога.

Він закликає шосткинців вакцинуватися.


В інфекційному відділенні немає жодного хворого, який був би вакцинований.


На амбулаторному лікуванні, станом на 12 жовтня, перебували 286 пацієнтів, серед них 27 дітей.

Якщо минулого понеділка, 4 жовтня, був відібраний 141 ПЛР-тест, то цього понеділка – 187. Статистика показує, що 30-40% з них будуть позитивними.

У вівторок, 12 жовтня, мобільна бригада працювала у приміщенні Укрпошти, куди масово приходили пенсіонери, аби сплатити платежі. Але скористались послугою лікарів тільки дві особи.

Міський голова Микола Нога дав доручення медикам розгорнути додаткові ліжка у лікарні. Також він звернеться до Сумської облдержадміністрації з проханням організувати додаткові ліжка у дитячій лікарні.

shostkanews.city