У Сумах дорожчає вивезення сміття

1

Компанії, які займаються вивозом сміття, прагнуть підвищення тарифів.

Сумчани – не розуміють, за що платити більше. Сміттєвий колапс у Сумах триває. Сміття продовжує переповнювати баки.

Питання підвищення тарифу підняли на міськвиконкомі. Начальник товариства «Сервіс-ресурс» озвучує цифри, які вони вважають оптимальними на даний момент.

“На сьогоднішній день тариф на багатоквартирні будинки складає 9,39 грн. на людину. Після коригування відповідних статей витрат тариф збільшиться всього на 21% та буде складати 11,40 грн. У приватному секторі сьогодні тариф складає 6,49 грн., планується підвищити до 7,82 грн.”, – доповів директор ТОВ «Сервіс-ресурс» Олександр Іваненко.

Зміну тарифів чоловік пояснює двома факторами: збільшенням мінімальної заробітної плати до 3200 грн. та подорожчанням палива. Аргументи на користь підвищення тарифу висловив   і представник компанії «А-Мусон».

«Оклади водіїв виросли на 39%, а оклади вантажників – на 81%. Але у діючому тарифі закладені посадові оклади, які не відповідають нормам закону, а саме не є мінімальними», – говорить представник ТОВ «А-Муссон».

Такі підвищення є необґрунтованими, певні деякі політики.

«Я вважаю це неприпустимим. Подивиться на майданчики, які ми маємо за спиною, які ми маємо у кожному дворі. Треба спочатку навести у цьому лад, а потім піднімати питання по підвищенню тарифів»,  – говорить голова Сумського обласного осередку політичної партії «Успішна країна» Владислав Котляр.

2

Цього разу рішення по підвищенню тарифів відклали на доопрацювання. Тож, чи платитимуть сумчани більше – стане відомо вже на наступному засіданні виконкому.

Подробиці дивіться у сюжеті СТС.