У Сумах хочуть закупити GPS-датчики, які контролюватимуть рівень палива в тролейбусах

40

КП «Електроавтотранс» оголосило два тендери на закупівлю 24 GPS-датчиків для тролейбусів на суму 132 тис. грн. та 6 датчиків для автобусів на суму 33 тис. грн. через систему Prozorro, пише transport.sumy.ua.

Технічні вимоги по обом тендерам однакові. Наприклад, і для автобусів, і для тролейбусів КП «Електроавтотранс» хоче закупити пристрої, які дозволяють контролювати рівень палива в кількох паливних баках, мають іммобілайзер (протиугінна система), детекцію руху при вимкненому двигуні, дистанційне блокування двигуна, підтримують навігатори Garmin.

Прийом пропозицій по тендеру розпочнеться 22 серпня і завершиться 28 серпня. Згідно висунутим умовам, монтаж пристроїв повинен бути проведений протягом двох тижнів з дати поставки власними силами, а гарантійне обслуговування датчиків повинно проводитися протягом не менше одного року. Придбання пристроїв згідно з рішенням Сумської міської ради фінансується за кошти бюджету міста Суми.

Нагадаємо, минулого разу датчики GPS для тролейбусів і автобусів КП «Електроавтотранс» також з можливістю обліку палива для всіх транспортних засобів закупило в грудні 2016 року. Тоді на кошти бюджету підприємство придбало 28 датчиків на тролейбуси за 167,3 тис. грн. і 20 датчиків на автобуси за 119 тис. грн. у ТОВ «Смарт Санрайз».

Наразі з 48 закуплених пристроїв інформацію про становище транспорту у відкритий доступ в Інтернет через сайт eway.in.ua передають тільки чотири GPS-датчика комунального підприємства.

41