У Сумах сквер щастя «ощасливили» новою конструкцією

23

Днями у новооблаштованому сквері, що біля «Макдональдсу», з’явились додаткові конструкції.

За словами робітників, це майбутні клумби. Про це у Facebook повідомив Євген Охріменко.

24

Та попри те, що клумби розмістили на плитці, їх ще й засипали мішками з землею.

«Здивувало. Говоримо про сортування сміття, а на практиці зариваємо мішки посеред міста. Ще й засипаючи плитку, яку місяць тому поклали. Такоє «щастя» можна знайти у клумбах «Скверу щастя», – написав на своїй сторінці в соцмережі Владислав Діброва та виклав фото.

25

26

У коментарях директор КП «Архітектура. Будівництво. Контроль» Володимир Никоненко пояснює, що клумби на плитці стоять тимчасово, і пізніше будуть розміщені у сквері згідно з проектом.

29

28

До слова, за даними сайту «Прозорро» роботи у сквері виконує ТОВ СБМК «Респект – Строй». КП «Зеленбуд» ніякого відношення до клумби не має.

Нагадаємо, облаштовувати сквер почали на початку літа до Дня міста. Згідно з тендерною документацією на будівництво з міського бюджету виділили 1 234 618 грн.

Аби визначитися з назвою та надати пропозиції щодо установки контактних символічних скульптур чи фонтанів, мер запропонував провести творчий конкурс.

Загалом, якістю робіт міська влада не задоволена. За розпорядженням міського голови, підряднику не дадуть виконувати у Сумах більше жодного замовлення.