У Сумах відкрили пам’ятну дошку на честь Артура Абрамітова

Артур Абрамітов – захисник України, почесний громадянин Сум, який загинув 26 лютого 2017 року під час мінометного обстрілу позицій українських військових в районі промислової зони міста Авдіївка Донецької області. Щоб вшанувати героя, у місті встановили пам’ятну дошку.

Вшанувати пам’ять захисника України прийшли його рідні, друзі, бойові побратими та представники міської влади. Символічно, пам’ятну дошку встановили на фасаді освітнього закладу, де навчався загиблий боєць,  – СумДПУ ім.  A. C. Макаренка.

“Вшaнувaння пaм’ятi людей, якi вiддaли свoє життя зa нaшу держaву, – це нaш святий oбoв’язoк. I сьoгoднi вiдкриття мемoрiaльнoї дoшки нaшoму землякові Артуру Абрамітову –це щирa дaнь спрaвжньoму пaтрioту, який сaмoвiддaнo вступив дo лав зaхисникiв свoєї Батьківщини, боровся за її суверенітет та цілісність і віддав життя за мир та спокій на рідній землі. Щиро співчуваємо всім рідним і близьким нашого захисника, і нехай ця пам’ятна дошка нагадує прийдешнім поколінням про той подвиг, який здійснив Артур, захищаючи кордони від ворога. Вічна пам’ять і вічна слава герою!”, – сказав міський голова.

Право відкрити пам’ятну дошку загиблому воїну надали його бойовим побратимам. Потому відправили поминальну панахиду за героєм та освятили меморіальну дошку капелани військової частини 15-го окремого мотопіхотного батальйону «Суми».

Протягом заходу почесну варту несли солдати 27-ої реактивної артилерійської бригади імені кошового отамана Петра Калнишевського. На останок бійці військового підрозділу випустили у небо салютну групу пострілів на знак шани та вічної пам’яті за загиблим воїном. Присутні поклали квіти до меморіальної дошки та вшанували пам’ять захисника країни хвилиною мовчання.