У Сумах встановили найвищий в області флагшток для Державного прапора

У Сумах встановили найвищий флагшток для найбільшого в Сумській області Державного прапора з нагоди 30-річчя Незалежності України.

«Ми вже встановили першу колону – основу. Зараз іде процес відцентровки і монтажу, – повідомив голова Сумської ОДА Василь Хома. – На цьому історичному місці вже був встановлений прапор, але він був набагато меншим. Проєктна документація відповідає всім вимогам. Ми максимально подбали про безпеку, адже вага флагштока більше 10 тонн».

Під час вибору місця для встановлення флагштоку керівництво облдержадміністрації радилося з жителями області. На сторінці Сумської облдержадміністрації було проведене опитування щодо цього питання. Жителі області обрали місце біля фонтана “Садко”.

Роботи виконуються швидко, адже процедура проведення тендерів на виконання проєктних робіт, на визначення переможця щодо виготовлення прапора та його встановлення не була потрібна.

«Ми це робимо за позабюджетні кошти. Тобто жодної копійки платників податків не витрачалося на виготовлення та встановлення цього прапора», – констатував Василь Хома.

sm.gov.ua