У Сумах збирають підписи за добудову тенісних кортів у міському парку

14

Петицію про добудову у 2018-2019 роках тенісних кортів у парку ім. Кожедуба (включно з зимовим критим манежем) зареєстрував екс-мер Сум Геннадій Мінаєв.

За вихідні звернення вже набрало майже 200 підписів із 250 необхідних.

«У місті Суми дітям займатися великим тенісом, особливо в осінньо-зимовий період, абсолютно ніде! На муніципальному стадіоні «Авангард» юних тенісних «квартирантів» ще й люто ненавидять. Мабуть дітлахи з ракетками і м’ячиками ліві гроші комусь заважають там заробляти. Але то така справа, Бог їм суддя», – йдеться в петиції.

До наявних чотирьох кортів з «хард» покриттям пропонується добудувати у межах старих занедбаних двох карт ще вісім кортів: чотири – «ґрунт» і чотири – «штучна трава». В ідеалі, для проведення змагань всеукраїнського та міжнародного масштабу, потрібно по шість кортів одного покриття.

«Земля там для цього є! Але головне, потрібен зимовий манеж на три корти з синтетичним килимовим покриттям. Проект [ в деяких аспектах навіть робочий проект ] всього цього існує ще з 2013 року. Однак, вже майже п’ять років ніхто нічого не робить… 🙁 Будемо зрушувати з мертвої точки цю справу! Пора!», – написав Мінаєв.

Підтримати петицію можна тут.