У Сумах збирають підписи за заборону пересувних цирків з тваринами

18

На сайті місцевих петицій з’явилося звернення до міської влади з вимогою заборонити діяльність перевізних цирків, які використовують в програмі диких тварин, виступати на території міста.

За словами автора, за завісою афіши дикі тварини залишаються позбавлені звичайного середовища, утримуються в непристосованих клітках, в обмеженому просторі, в умовах годівлі характерної для виступів на арені.

Зазначається, що окремі країни заборонили виступи циркових труп, що використовують тварин. Також гастролі пересувних цирків заборонені чи обмежені в окремих містах України.

До «Сумського товариства захисту тварин» постійно надходять звернення громадян про можливість ініціювання заборони цирків з тваринами.

«З огляду, що діяльність відповідних суб’єктів господарювання на території міста та в цілому й області можлива виключно після узгодження дозволів з органами місцевого самоврядування, просимо запланувати та обговорити на одній з нарад з залученням громадськості, питання обмеження та заборони даного виду дозвілля. З метою вивчення проблеми поводження з тваринами, за участі спеціалістів відділів, що пов’язані з підготовкою дозволів для даного виду дозвілля та представниками громадськості провести перевірку правил утримання та поводження з тваринами в найближчому часі», – йдеться в петиції.

Переглянути повний текст петиції та поставити свій підпис можна тут.