У театрі ім. Щепкіна в Сумах працювали рятувальники

У Сумах відбулися тактико-спеціальні навчання на базі Сумського академічного театру драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна. Про це повідомляє прес-служба регіонального управління ДСНС. 

У концертному залі театру 950 місць, а площа приміщень закладу становить 12 тис. кв.м, що обумовлює необхідність проведення відпрацювань дій на випадок виникнення надзвичайних подій.

За легендою навчань, через коротке замкнення електромережі поворотного механізму сцени театру сталася пожежа. Вогонь поширився на значну площу. Виникла загроза розповсюдження полум’я на галереї, що розташовані по обидва боки від сцени. Утворилось сильне задимлення. Персонал об`єкту самостійно опустив протипожежну завісу та розпочав евакуацію відвідувачів.

На місце події прибули сумські вогнеборці. Для координації дій працівники ДСНС розгорнули штаб пожежогасіння та створили три оперативні дільниці, які зосередили свої дії на порятунку людей та ліквідації пожежі.

Рятувальники виявили біля сцени умовного постраждалого, якого оперативно винесли на свіже повітря та надали необхідну домедичну допомогу.

Для безперебійної подачі води автоцистерни встановили на пожежні гідранти та пожежну водойму. Спільними зусиллями умовну пожежу приборкали.

Після тренувань та відпрацювання взаємодії з представниками об’єкту, інших залучених служб до ліквідації наслідків надзвичайних подій адміністрація закладу ознайомила присутніх з оперативно-технічною характеристикою підприємства, особливостями приміщень та організацією протипожежного захисту.