Вадим Лисий очолить сумську “Батьківщину”

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“Мав честь прийняти пропозицію лідера партії ВО«Батьківщина» Юлії Володимирівни Тимошенко очолити партійну організацію в Сумській області. 
Я в політиці давно, з 2007 року в партії «Батьківщина», пройшовши шлях від звичайного молодого партійця до депутата міської ради, був помічником народних депутатів Сидельника І.І., Полохало В.І., Молотка І.Ф. Три роки очолював партійну організацію «Батьківщина» в місті Суми, але змушений був призупини своє членство в партії під час “приходу Яценюка”.

Я завжди притримуюсь принципу: порядність людини – на першому місці. Вважаю, що саме партія «Батьківщина» дає прозору можливість розвитку в політиці професійним людям з активною громадською позицією. А майбутнє краіни саме за професіними людьми з життєвим досвідом. Для мене політика асоціюється зі словами: діалог, компроміс, результат!

Тому звертаюся до всіх активних людей, котрі хочуть і можуть змінити Сумщину на краще – об’єднуємося заради професійних змін на краще. Я завжди відкритий для співпраці та діалогу заради розвитку нашої малої батьківщини – Сумщини!”, – написав Вадим.