Яким буде ЗНО-2020 в умовах карантину

В Україні досі не відома остаточна дата зовнішнього незалежного оцінювання, але через епідемію коронавірусу цього року зміниться сам формат проведення тестування.

Про це розповів освітній омбудсмен Сергій Горбачов, пише Depo.ua із посиланням на ТСН.

За його словами, учасникам будуть вимірювати температуру, а приміщення дезінфікуватимуть.

“Одна з відмінностей — в аудиторії має бути менше учасників ЗНО. Певна безпечна дистанція збільшена. Якщо раніше в аудиторії можна було посадити, скажімо, 15 учасників, то тепер їх має бути менше. На скільки менше, ми наразі не знаємо. Орієнтовно 9-12 осіб”, – наголосив омбудсмен.

За словами Горбачова, це передбачає певні зміни в логістиці. Зокрема, потрібно у півтора рази більше аудиторій, більше вчителів та інструкторів, які проводять тестування.

“Крім того, треба передбачити додаткові заходи дезінфекції приміщень, контролю температури тіла. Оскільки вчителі та інструктори потрапляють в зону ризику, то треба буде подбати про додаткові методи захисту і для них”, – додав освітній омбудсмен.

За його словами, обов’язковою залишається присутність учасника на пункті тестування, відповідний контроль особистості, а також контроль виконання роботи.