Позиція ФК “Тростянець” щодо можливого переносу матчу за Суперкубок області з футболу з Тростянця у Суми

24.06.2020 Сумська обласна комісія ТЕБ та НС на своєму позачерговому засіданні ухвалила рішення про посилення карантинних заходів в Сумській області, і максимально це рішення стосується міст Тростянець, Охтирка та Глухів (до речі, усіх міст, де потенційно можна було проводити матч за Суперкубок). Цим рішенням дозволено проводити лише спортивні заходи до 10 осіб, усі інші спортивні змагання ЗАБОРОНЕНІ.

Ситуація щодо коронавірусу в Тростянці наступна. За останній тиждень, провівши величезну роботу, взявши аналізи в майже 400 людей, у місті виявили коронавірус у 6 (ШЕСТИ) осіб. По факту це три родини, у яких захворіли мати, батько чи дитина. Усі хворі перебувають на самоізоляції, адже недуг проходить в легкій формі.

В інфекційному відділенні Тростянецької лікарні перебуває лише 2 хворих на коронавірус особи, з них лише один(!!!) з Тростянця. Ситуація тривожна, але точно не є такою, що змушувала обласну комісію приймати наджорстке рішення не щодо об’єктів торгівлі, супермаркету АТБ, ринку, обмежень на транспорті, а відносно спортивних заходів на стадіоні на відкритому повітрі. Тож скоріше в питанні переносу матчу з Тростянця до Сум є інший чинник.
ФК “Тростянець” як учасник Чемпіонату України серед аматорів і претендент на участь у Другій лізі чемпіонату України, розуміючи, що за цією грою спостерігатимуть далеко за межами області, зробив усе, від себе залежне, щоб показати рівень розвитку футболу на Сумщині. Наразі готове найкраще футбольне поле області, яке й мало прийняти головний матч сезону. Ми забезпечили стадіон усім необхідним дезінфікуючим обладнанням і дотриманням відстаней. Матч планувався без глядачів з трансляцією гри по телебаченню та в інтернеті. Але вочевидь, комусь дуже потрібно, щоб ми стали свідками третього фіналу за останні три роки на стадіоні “Ювілейний” у Сумах.
ФК “Тростянець” вважає, що все має вирішуватися на футбольному полі й виключно у чесній спортивній боротьбі, а не в кабінетах будь-яких чиновників. Наша команда готова грати в будь-якому місті на будь-якому полі, де визначить Асоціація футболу Сумщини. Нам не цікаві жодні підкилимні ігри того процесу, що наразі відбувається, й клуб не готовий їх коментувати.

Отже, 28 червня 2020 року матч за Суперкубок Сумщини. ФК “Тростянець” – ФК “Суми” (колишній ФК “LS Group”). Початок о 18:00. Місце проведення хай визначить Асоціація футболу Сумщини. Посилання на трансляцію на ютуб буде опубліковано пізніше.