Батька відомої біатлоністки жорстоко вбили на Сумщині

3

В ніч з 18 на 19 листопада на одній з вулиць Глухова знайшли мертвим 47-річного чоловіка.

Його тіло виявив випадковий перехожий, який, підсвітивши ліхтариком, відразу ж зрозумів, що над людиною серйозно познущалися.

Як повідомили у відділі комунікації поліції Сумської області, за висновком судмедекспертів, смерть настала в результаті механічної асфіксії внаслідок попадання води з калюжі в дихальні шляхи. Крім того, на його тілі були виявлені тілесні ушкодження. Характер отриманих травм говорить про те, що його жорстоко били – били в основному по голові.

Для з’ясування обставин поліцейські почали шукати свідків і першим ділом завітали до будинку, поруч з яким знайшли тіло.

«В приміщенні відчувався різкий запах алкоголю. За всіма ознаками нещодавно тут відбулося застілля. В домі знаходився господар та його гості. Як з’ясувалось, вони добре знали загиблого. Та звістка про його смерть стала для них повною несподіванко. Один з гостей пояснив, що того вечора між ним та загиблим виник конфлікт, який переріс в бійку. Коли ж останній знепритомнів, його витягли на подвір’я та залишили біля воріт, аби той прийшов до тями», – коментує начальник Глухівського відділу поліції Леонід Бібік.

В поліції дану подію кваліфікують як залишення в небезпеці, що спричинило смерть за ч.3 ст.135 Кримінального кодексу України і вже розпочали кримінальне провадження.

Як стало відомо, загиблий – батько відомої спортсменки, чемпіонки України з біатлону Христини Ковальової, яка зараз перебуває в Австрії і готується до чемпіонату світу. Звістка про вбивство батька зламала дівчину і навіть поставила під загрозу її участь в змаганнях.