Мешканець Шостки хотів придбати автівку та натрапив на шахрая

Намагаючись зекономити на придбанні машини, 25-річний мешканець Шостки скористався оголошеннями в Інтернеті. От тільки продавцем виявився звичайний аферист, який взяв передплату та зник.

До поліції звернувся 25-річний мешканець Шостки. Чоловік розповів, що хотів придбати автомобіль та скористався оголошенням в Інтернеті. А коли натрапив на вигідну пропозицію, зв’язався з продавцем та домовився про сплату за товар. Останній запевнив, що документи він самостійно переоформить на нового власника, якщо той перерахує йому гроші та надішле ксерокопії необхідних документів. Заявник погодився. Та, отримавши обумовлені 2 600 гривень, так званий продавець перестав виходити на зв’язок.
Наразі правоохоронці вживають необхідних заходів щодо встановлення особи зловмисника та повернення потерпілому втрачених коштів. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство». Працівники поліції застерігають всіх громадян від подібних зловмисників та радять користуватись перевіреними Інтернет-магазинами, а за товар сплачувати при його отриманні. Не перераховуйте гроші незнайомцям, яких ви лише чули по телефону, та пам’ятайте, що за кожним другим оголошенням в Інтернеті може ховатись звичайнісінький шахрай.