На Глухівщині псевдополіцейський ошукав жінку на 24 700 гривень

До Глухівського відділу поліції у розпачі звернулася 50-річна мешканка одного з сіл району та повідомила, що стала жертвою шахраїв.

Зі слів потерпілої до неї зателефонував невідомий, назвався працівником поліції та повідомив, що в її сина виявили наркотики, коли він перетинав кордон. Запропонував «вирішити питання» за 1200 доларів США. Жінка повірила і погодилася, адже її син дійсно був на заробітках за кордоном та мав приїхати з дня на день.

Не маючи повної суми, вона запропонувала перерахувати на вказаний рахунок 1000 доларів США. Слідуючи всім вказівкам шахрая, без жодних вагань, спантеличена матір перерахувала 24700 гривень. Після отримання грошей «поліцейський» зобов’язався привезти хлопця в зазначене місце. Не дочекавшись, жінка зателефонувала сама синові та лише потім зрозуміла, що стала жертвою шахрая.

За даним фактом в поліції відкрили кримінальне провадження, вживають всих заходів для встановлення особи зловмисника. Працівники поліції вкотре звертаються до громадян не бути занадто довірливими і перевіряти почуту інформацію від незнайомих осіб, передає Сектор комунікації ГУНП в Сумській області.