На спиртзаводі Конотопщини провели масштабний обшук

1

Слідчі та оперативники податкової міліції провели санкціоновані обшуки за адресами 41 місця провадження діяльності ДП «Укрспирт», у тому числі і на Дубов’язівському спиртзаводі, що на Конотопщині.

Як повідомляє прес-служба ДФС України, обшуки здійснювалися у ході проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні, що розпочате відносно службових осіб ДП «Укрспирт» за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 1 і 2  ст. 205 (фіктивне підприємництво) та ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів) КК України.

«Рішення про проведення вказаних слідчих дій на МПД ДП «Укрспирт» прийнято після отримання у ході досудового розслідування відомостей, які підтверджують факти порушення підприємством діючого законодавства України та ймовірного необлікованого виготовлення продукції», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що під час документування злочинної діяльності підпільних цехів з виготовлення лікеро-горілчаних виробів працівниками податкової міліції фіксуються факти надходження до них спирту, необліковано виготовленого на потужностях вітчизняних спиртових заводів, який використовується правопорушниками у якості сировини для незаконного виготовлення горілки.

За результатами вжитих заходів працівниками податкової міліції вилучено та залишено на відповідальне зберігання 97 903,1 декалітрів спиртовмісної продукції на орієнтовну суму понад 180 млн. грн., зокрема на  Дубов’язівському заводі  — 12 957,2 декалітрів. Наразі триває слідство.

Поділитися в соцмережах: