На Сумщині директора ТОВ підозрюють у привласненні понад півмільйона гривень

На Сумщині поліція викрила директора товариства з обмеженою відповідальністю у привласненні більше півмільйона гривень. За укладеним з відділом освіти, молоді та спорту Верхньосироватської сільради договором товариство з обмеженою відповідальністю мало побудувати футбольне поле зі штучним покриттям та всіма супутніми конструкціями.

Для цього громада виділила 1 300 000 гривень. Від моменту укладання договору минуло півтора року, і частина отриманих коштів товариством були освоєні. Проте на виділеній ділянці замість футбольного поля – лише вирівняний котлован та завезений щебінь. Ані штучного покриття, ані будь-яких інших конструкцій, окрім будівельної огорожі, до цього часу немає. Відтак, громада змушена була звернутися до правоохоронців з заявою про  незаконне заволодіння коштами.

«Слідчі нашого підрозділу під керівництвом  Сумської місцевої прокуратури відкрили кримінальне провадження за ознаками двох статей  КК України: ч.4 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинені у великих розмірах) та ч.2 ст. 366 (службове підроблення.., що спричинило тяжкі наслідки), – коментує ситуацію Вадим Теличко, начальник Сумського районного відділу поліції. – Директору товариства вже повідомлено про підозру у привласненні 509 тисяч гривень шляхом зловживання службовим становищем та службового підроблення. Досудове розслідування по справі триває».

До слова: днями  фігуранту справи повідомлено про вчинення аналогічних злочинів, скоєних на території іншого  району Сумщини – там товариство також уклало договір на будівництво футбольного поля, проте будівельні роботи також зупинені на стадії підготовки.