На Сумщині вкрали 250 тис. грн, виділених лікарні на боротьбу з коронавірусом

У Сумській області повідомили про підозру двом особам, які привласнили близько 250 тис. грн під час виконаних робіт з улаштування системи постачання киснем окремих приміщень лікарні у місті Лебедин.

Слідство встановило, що у грудні 2020 між комерційним товариством та однією з лікарень міста був укладений договір на виконання робіт з улаштування системи постачання кисню. Необхідність була викликана зростанням кількості хворих на коронавірус, які потребували кисневої терапії.

Замовник перерахував товариству 594 тис. грн бюджетних коштів за виконані роботи. Однак виявилось, що вони були виконані не в повному об’ємі. Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на пресслужбу поліції.

Згідно з висновком експертів, фактично виконані роботи не відповідають об’ємам, зазначеним в офіційній документації. Зловмисники привласнили майже 250 тис. грн.

За даними поліції, фізична особа-підприємець, виконуючи повноваження інженера технічного нагляду, не забезпечив контроль обсягів та якості зазначених робіт, водночас їх засвідчив своїм підписом, що стало підставою для незаконного перерахування коштів підряднику органами державного казначейства.

Ексдиректору товариства повідомили про підозру за ч. 2 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 ККУ. Також повідомлено про підозру фізичній особі-підприємцю, який, неналежно виконуючи свої обов’язки, не забезпечив технічний нагляд на об’єкті за ч. 1 ст. 367 “Службова недбалість” ККУ.

 

Поділитися в соцмережах: