Озброєні люди вночі силоміць вивезли із сумського підприємства обладнання на кілька мільйонів (+ВІДЕО)

Протягом останнього тижня біля сумського підприємства «Оріон-Д» чергувало близько 2-х десятків чоловіків. Невідомі під’їжджали до підприємства на різних машинах та бусах із номерами інших регіонів України. За цим слідкували сумські правоохоронці. Згодом з’ясувалося – приїжджі – із ДП “Укравтогаз” НАК “Нафтогаз” України. За їх словами, приїхали забрати з території підприємства компресори, які належить їм.

Представники «Оріон-Д» впевнені – таким чином “Укравтогаз” намагається приховати власні оборудки, а їх підприємство намагаються спеціально довести до банкрутства.

У суботу ж справа набула нових обертів. Скориставшись тим, що на підприємстві був вихідний та не було працівників, озброєні представники київської фірми вдерлися на територію силою.

Машина посигналила, я думал, наша газель подъехала. Нажал, приоткрыл вот так вот двери, и здесь сразу человек 5-6 проскакивают. Забрали у меня телефон, я хотел попытаться вызвать руководство. Этот ключ забрали и не давали ни шагу ступить. Они сказали так: ваше руководство уже здесь не работает. Вам бояться нечего. – розповідає Олександр Токарєв, охоронець ІТЦ «Оріон-Д».

Охоронець розповів: до приїзду адвоката його постійно тримали під наглядом. Нашу знімальну групу на територію не пустили: мовляв, там ведуться слідчі дії. Обшук проводили на території митного складу. Представники “Укравтогазу”, кілька правоохоронців, від “Оріон-Д” – лише одна жінка – адвокат. А ось від митниці – жодного представника, хоча за законом вхід на митну територію без співробітників митниці – заборонений. Майно оглядали до пізньої ночі, аж раптом на територію почали в’їжджати вантажівки та кран. І вже за кілька хвилин виїжджали звідти з обладнанням.

Представник ДП “Укравтогаз” надав команду вантажним транспортним засобам та кранам заїжджати на територію митного складу та завантажувати компресори і їх вивозити. Я думаю, вони не мають право це робити. Тому що за ухвалою суду і за протоколом обшуку слідчий нічого не вилучав. – коментує адвокат ІТЦ «Оріон-Д» Людмила Солошенко. 

Представники «Оріон-Д» із такими рішеннями не згодні. Та вже написали відповідні заяви до правоохоронних органів.

Про те, що відчинені ворота митного складу, я повідомила поліцію, повідомила сумську митницю ДФС, зателефонувала черговому митниці, тому що вхід на митну територію заборонений без представників митниці. – наголошує адвокат ІТЦ «Оріон-Д» Людмила Солошенко. 

У сумському підприємстві певні: їх навмисно довели до банкрутства. Тепер сподіваються на допомогу правоохоронних органів.

До слова, так вільно почуватися представникам київської фірми дозволив міський голова Сум Олександр Лисенко – він підписав документ, за яким надав дозвіл представникам ДП “Укравтогаз” вільно заходити на територію, яку по факту займає сумське підприємство “Оріон-Д”.