Поліцейські Білопілля виявили автомобіль, який перебував в міжнародному розшуку

12

В рамках операції «Мігрант» білопільські поліцейські спільно з прикордонниками виявили 26-річну жительку іншої країни, що пересувалася на автомобілі, який перебуває у розшуку по базі «Інтерпол». Машину працівники поліції вилучили та доставили на штрафмайданчик, а справу передали колегам з іншої держави.

З початку серпня правоохоронці розпочали відпрацювання операції “Мігрант”, націлену на запобігання утворенню злочинних груп іноземців та припинення нелегальної міграції, виявлення інших порушень міграційного законодавства. А в ході проведення профілактичних заходів працівники Білопільського відділення поліції спільно з прикордонниками на пункті пропуску «Рижівка» зупинили автомобіль «Хюндай», під керуванням іноземки, який перебуває у міжнародному розшуку. 

«Власниця транспортного засобу – 26-річна жителька іншої держави, – коментує Сергій Курочка, т.в.о начальника Білопільського відділення поліції. – При проведенні перевірки та огляду даного автомобіля, було встановлено, що машина перебуває у розшуку по базі «Інтерпол», про що одразу було повідомлено у відповідні служби. На даний час розшукуваний автомобіль знаходиться на штрафмайданчику Білопільського відділення поліції. Вирішуються питання щодо передачі його на територію іншої країни слідчим органам».

За словами ж самої власниці транспортного засобу, автівку їй нещодавно подарував чоловік, а про те, що машина знаходиться в міжнародному розшуку, дізналась від українських правоохоронців, – повідомили у відділі комунікації поліції Сумської області.

Поділитися в соцмережах: