Поліція викрила роменчанина, який виготовляв наркотики

21

Наркозалежного жителя Ромен, який виготовляє та зберігає наркотики, працівникам поліції допомогли викрити небайдужі громадяни.

Вони повідомили про чоловіка та його дружину, що постійно перебуваютьв стані наркотичного сп’яніння та своїм зовнішнім виглядом лякають оточуючих, в тому числі дітей.

«Чоловіку 31 рік, раніше судимий за крадіжки та за зберігання наркотиків, – коментує Станіслав Зіневич, заступник начальника Роменського відділу поліції. – В його домі знайшли посуд для приготування опію ацетильованого, дев’ять шприців із залишками наркотичних речовин, шість пластикових пляшок із рідиною темно-коричневого кольору та 18 пігулок, заборонені у вільному доступі, які відносяться до психотропних речовин. Все вилучене направили на експертизу, за результатами чого будуть прийняті відповідні рішення».

Під час перевірки правоохоронці встановили, що зловмисник мешкає разом зі своєю 34-річною раніше судимою дружиною. Протягом останніх десяти років вони вживають опій ацетильований. Наркотики готує господар дому, які потім удвох вживають. І як, запевняє подружжя, не намагались позбутись цієї пагубної звички, із-за якої їх позбавили батьківських прав на двох малолітніх дітей, самотушки вирішити цю проблему, вони не можуть.

Нині за фактом зберігання наркотиків без мети збуту за ч.1 ст.309 Кримінального кодексу України у відношенні чоловіка відкрите кримінальні провадження, яке передбачає покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі строком до трьох років, – повідомили у відділі комунікації поліції Сумської області.

22

20

19