Прокуратура обшукує сумських дорожників за фактом розтрати майна під час ремонту доріг

Роменською місцевою прокуратурою та Управлінням захисту економіки Департаменту захисту економіки Національної поліції України спільно з прокуратурою Сумської області в рамках кримінального провадження за фактом розтати майни під час ремонту доріг (ч. 3 ст. 191 КК України) проведено ряд слідчих дій.

Так, сьогодні, 20 липня поточного року проведено 5 обшуків, зокрема в приміщенні Управління капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міськради, на КП «Шляхрембуд», за місцем мешкання керівництва, у транспортному засобі, який орендує КП, та на асфальтному заводі «Шляхрембуду». У ході обшуків виявлено та вилучено документи, які мають значення для встановлення істини.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні триває, на даний час проводиться комплекс слідчих та процесуальних дій, спрямований на встановлення осіб та фактичних обставин вчиненого кримінального правопорушення.

Довідково: ч. 3 ст. 191 КК України – привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, – караються обмеженням волі на строк від трьох до п’яти років або позбавленням волі на строк від трьох до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.