Чому У Сумах неналежно курсують маршрутки ввечері: відповідь міської влади

У профільному відділі міськради розповіли, чому у Сумах ввечері неналежно курсують маршрутки. Нагадаємо, нещодавно ми випускали сюжет стосовно транспорту на вулиці Прокоф’єва. Люди жалілися, що у темну пору доби їм важко виїхати з району. У Сумській міській раді проблему пояснили відсутністю водіїв.

Дуже великий дефіцит водіїв приватного транспорту. Вони змушені працювати в одну зміну. Тому деякі маршрути раніше з’їжджають. Ввечері працюють 2-3 чергові машини на кожному маршруті, тому перевізники збільшуюють інтервал – зазначив начальник відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг Сумської міськради Сергій Яковенко. 

Крім цього, проблемними сумчани вважають маршрути №6 та 22. Містяни були незадоволені тим, як курсує цей транспорт у години пік.

На 6 маршруті трагічна ситуація. Там померла власниця маршруту. Зараз ми з’ясовуємо, як будемо в подальшому працювати. 22 маршрут там працює вечором також 1-2 машини. Вдень до 6-8 машин. Дуже велика проблема з водіями. Це на всіх маршрутах – коментує начальник відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг Сумської міськради Сергій Яковенко.