«Укрзалізниця» підвищить ціни на пасажирські перевезення

Тарифи на пасажирські перевезення планується індексувати на 10-12% двічі протягом року.  Перше подорожчання, швидше за все, відбудеться наприкінці літа.
Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, передає БізнесЦензор з посиланням на Укрінформ.

«Ми плануємо і вже звернулися до Міністерства інфраструктури щодо індексації пасажирських тарифів у другому і третьому або в четвертому кварталі цього року», — повідомив керівник компанії. За словами Кравцова, найімовірніше, перше підвищення цін на квитки відбудеться в кінці літа і друге — в кінці 2018 року.

Глава «Укрзалізниці» нагадав, що тарифи на пасажирські залізничні перевезення не індексувалися з 2014 року.

«Хочу відзначити, що ми не змінювали розмір пасажирських тарифів уже три роки поспіль на залізниці, і це призвело до того, що на сьогоднішній день у нас уже на багатьох напрямках є серйозний дисбаланс між вартістю пасажирських перевезень залізницею і, наприклад, на автобусному транспорті, який апріорі має бути дешевшим «, -підкреслив Кравцов.

«Укрзалізниця» також пропонує розділити пасажирські перевезення на два сегменти: соціальний (категорія плацкарти, регіональні поїзди, перевезення студентів, пенсіонерів, малозабезпечених) і комерційні перевезення (у вагонах купе, СВ, у найбільш якісних поїздах), де ціни виростуть більш суттєво.

Джерело: biz.censor.net.ua

Поділитися в соціальних мережах: