У центрі Сум встановлять паркан задля безпеки пішоходів

Міський голова Олександр Лисенко під час щопонеділкової апаратної наради порушив питання можливості встановлення задля безпеки містян металевого паркану вздовж узбіччя по вул. Набережна р. Стрілка в місцях, де відсутні зупинки громадського транспорту.

Як повідомив заступник директора департаменту інфраструктури міста Віктор Павленко, питання опрацювали та підрахували, що потрібно встановити огорожу довжиною 216 м. З патрульною поліцією питання попередньо погоджено, заборон на встановлення немає.

«Але є питання в тому, що це історична частина міста. Тому департаментом інфраструктури підготовлено запит на управління архітектури та містобудування щодо їхнього бачення того, яким має бути паркан», – розповів посадовець.

Віктор Павленко додав, що, за попередніми підрахунками, орієнтовна вартість виготовлення та встановлення паркану складатиме близько 300 тис. гривень – це за умови, що він буде виготовлений із металу, якщо ж буде кований, то вартість збільшиться.

Очільник міста доручив департаменту інфраструктури спільно з управлінням архітектури та містобудування опрацювати питання встановлення огорожі на вищезазначеній ділянці і до кінця березня надати проект паркану.

Джерело: Інформаційний портал Сумської міської ради

Поділитися в соціальних мережах: