ЮРІЙ ЧМИРЬ ЗАЛУЧАЄ ГОЛЛАНДСЬКИЙ ДОСВІД У ПЕРЕРОБНУ ГАЛУЗЬ СУМЩИНИ

На запрошення європейської сторони екс-губернатор, депутат Сумської облради Юрій Чмирь здійснив робочий візит до Голландії, аби ознайомитися з виробничими потужностями високотехнологічного підприємства, яке спеціалізується на глибокій переробці аграрної продукції.

«Будемо говорити відверто: нам потрібен європейський досвід, адже в Європі є приклади використання технологій, яких ще немає в Україні. Зокрема це стосується переробної промисловості агропромислового комплексу, — коментує Юрій Чмирь. — Вважаю своїм обов’язком залучити в переробну галузь Сумщини хоча б частину практик провідних світових агрохолдингів. Досить бути сировинним придатком! Переконаний, ми спроможні вдома виготовляти конкурентний товар, виробництво якого забезпечуватиме жителів Сумщини достойними робочими місцями».

За словами політика, в масштабах держави випуск експортно-орієнтованої продукції переробної галузі АПК — це шанс розвивати національну економіку, працювати за бажаним принципом «не брати позики, а заробляти (ред. – гроші)».

Зауважимо, що питання становлення переробної галузі для України визнано пріоритетним. У стратегічному напрямку наша держава має перестати бути сировинним придатком інших країн, натомість розвивати власну економіку та інвестувати вироблені блага у якість життя громадян.

Поділитися в соціальних мережах: