Сумським акторам аплодували у Києві

8 та 9 червня на сцені Національного академічного драматичного театру імені І.Франка у Києві відбулися гастролі Сумського обласного академічного театру драми та музичної комедії імені М.С.Щепкіна.

Щепкінці репрезентували столиці прем’єри 85-го театрального сезону – комедійну гру «Відключені» за п’єсою Моріса Панича «Спостерігач» (режисер-постановник – А.Меженін) та антиапокаліптичну феєрію «Лісова пісня» за твором Лесі Українки (режисер-постановник Р.Козак), які вже встигли завоювати прихильність глядачів різних регіонів України.

У виставі «Відключені», використовуючи формат жартівливої гри віч-на-віч, щепкінці намагались “включити” зазвичай пасивного глядача у проблематику героїв. Нелінійний сценічний монтаж та глибока драматургія, не побутовий спосіб існування актора, метафоричний реквізит та жива прозора атмосфера – ось, що запропонували глядачам столиці молоді актори театру Владислав Писарев та Дмитро Некрасов.

Щодо вистави «Лісова пісня», у якій задіяні усі структури театру, – і драма, і балет, і хор, і оркестр, то столичний глядач виставу такого рівня сприйняв чуйно, емоційно та щиро.

Запрошені гості, критики, експерти та відвідувачі вистави гаряче аплодували сумським митцям не лише задля годиться. Віримо, що це було дійсно щире сприйняття геніального твору Лесі Українки, який сумським митцям вдалося донести до серця столичного глядача.

Гадаємо, що вистава підкорила глядача саме своєю неймовірною енергетикою, чистотою почуттів, високим емоційним забарвленням.  Отримано багато позитивних відгуків щодо творчості як досвідчених митців, серед яких заслужені артисти України Тамара Корінна, Сергій Медін, Марія Грищенко, артисти  Юрій Оноприйко, Артем Кнопік, Сергій Великодний,  Юрій Садовничий, Марія Корінна, Владислав Калініченко, а також молоді виконавці  –  Діана Каландарішвілі, Катерина Саченко, Владислав Писарев, Дмитро Некрасов, Сергій Завгородній, Максим Шолох та інші. Незабутнє враження справив оркестр (головний диригент – заслужений працівник культури України Віталій Тамілін), хор (головний хормейстер Тетяна Ластовецька, хормейстер Катерина Рохіна), балет (балетмейстер-постановник Ольга Семьошкіна, балетмейстер театру Сергій Великодний).

Джерело: sorada.gov.ua