У Глухові пройде дводенний фестиваль льону

У п’ятницю, 1 липня, у Глухові стартує дводенний фестиваль “Льон-Фест 2016”. Заходи першого дня пройдуть біля Глухівського міського палацу культури (площа Рудченка, 3).

Програма фестивалю наступна:

П’ятниця, 1 липня

10:00 – 16:00

Відкриття фестивалю, вітальне слово міського голови Мішеля Терещенка.

Майстер-класи з вишивки та виготовлення ляльки-оберега, презентація популярного видання “Старовинні українські узори для вишивки хрестом. Магія візерунка” видавництва “Клуб сімейного дозвілля”.

Участь у майстер-класах безкоштовна, але обов’язкова реєстрація (за телефоном 067 540 87 83).

18:00

Концерт класичної музики.

У програмі – вокальні і фортепіанні твори Д. Бортнянського, Дж. Верді, М. Лисенка, Ж. Масне, С. Рохманінова, Дж. Россіні та інших.

У програмі беруть участь лауреати міжнародних конкурсів Роман Лопатинський (фортепіано, Національна музична академія України імені П. І. Чайковського) та Назар Павленко (бас, Львівський національний академічний театр опери і балету ім. Соломії Крушельницької).

Вхід вільний.

Субота, 2 липня

8:00-8:30

Збір на площі Рудченка, 3 для виїзду на одне з полів агрофірми «ЕЛІФІБР»(орієнтовно 10 км від Глухова по трасі у бік Сум).

Свято цвітіння льону на полі – виступ фольклорного ансамблю Глухівщини, частування гостей фіто-чаями із самовару та смаколиками з льону та конопель, фотосесія на фоні квітучого льону.

12:00-17:00

Продовження Фестивалю у м. Глухові (сквер Бортнянського та Березовського)

Показ колекції одягу з глухівського льону, виставка-ярмарок текстильних виробів з льону та предметів народної творчості, екскурсія по м. Глухову для гостей міста та багато іншого.

Дрес-код для участі у заході: вишиванка або одяг з льону.

Організатори додають, що участь у Льон-фесті безкоштовна, а кількість учасників необмежена. Позитивні емоції та вдалі світлини гарантують.

Джерело: kourier.in.ua