На потреби місцевих громад – 120 мільйонів гривень єдиного податку

2

За сім місяців 2017 року платники, які обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, перерахували до місцевого бюджету 119,5 мільйонів гривень єдиного податку. 

Сплачена сума в порівнянні з минулорічною зросла на 38 відсотків. А це значить, що громади Сум, Сумського, Білопільського та Краснопільського районів отримали на свої потреби на 33 мільйони більше ніж торік, – повідомляють в Державній податковій інспекції у м. Сумах.

Слід зазначити, що внесок фізичних осіб – підприємців складає 81,3 мільйонів гривень (або 68%). На долю юридичних осіб-спрощенців припадає близько 38,2 мільйонів ( 32%).

Єдиний податок є другим за розміром бюджетоформуючим платежем місцевої скарбниці, який за сумою відрахувань поступається лише податку на доходи фізичних осіб.

Податківці констатують, що сплачена вагома сума свідчить про високу податкову культуру сумських бізнесменів та його прямий зв’язок з рівнем адміністративних послуг, які якісно надаються фахівцями інспекції відвідувачам Центру обслуговування платників.

Поділитися в соцмережах: