Нардеп Медуниця хоче підняти ціни на газових заправках

У той час, коли влада удвічі підвищила тарифи на компослуги, а звичайні продукти харчування обходяться простим людям, наче делікатеси, політики не спиняються вигадувати, як ще “покращити життя”. Так, народний депутат Олег Медуниця пропонує підняти ціни на газових заправках. У такий спосіб, пише він у Фейсбук, хоче поповнити казну.

“Звертаюсь до Кабміну з пропозицією поповнити державний та місцеві бюджети. Хочу, щоб податок від продажу підакцизних товарів брали з усіх видів пального, тобто пропоную ввести акциз на стиснений газ метан (автомобільний)”, – ділиться Медуниця намірами.

Нардеп підкреслює, що  у деяких областях більше 40% транспорту використовує газ метан, а податки сплачує мінімальні. Невже парламентарю не прийшла думка, що і обирають цей вид пального більшість автовласників тому, що він найдешевший? Зауважимо, що його ціна в середньому вдвічі менша за вартість бензину.

Проте слуга народу вже і підрахунки провів, щоб переконати уряд у слушності своєї пропозиції: “…введення акцизу на метан збільшить дохідну частину держбюджету на майже 200 млн. грн., дохідну частину місцевих бюджетів – на 80 млн. грн. При цьому вартість самого метану суттєво не змінюється, а за світовими тенденціями, собівартість цього виду пального постійно знижується”.

Чи оцінять у високих кабінетах “напрацювання” Медуниці, але водії від нього точно будуть не в захваті.