Нардеп Медуниця просить підтримати жителів США

Народний депутат від Сумщини Олег Медуниця, схоже, так наподорожувався світом, що, мабуть, уже підсвідомо став більше перейматися тим, що відбувається за межами рідної країни.

Перебуваючи в американському турне, нардеп дізнався, що місцеві українці минулого року публічно відзначили День Незалежності України. Святкувати незалежність дистанційно їм настільки сподобалося, що захід вирішили зробити традиційним. Цього року, 20 серпня, він знову збере американських українців на масове гуляння. Туди і запросив усіх бажаючих нардеп Медуниця.

“У минулому році група украінців Західного узбережжя вперше організувала масовий публічний захід по відзначенню Дня Незалежності. Тепер вони зробили його традиційним. Підтримаємо співвітчизників!”, – написав він.

Є вірогідність, що пост нардепа не дуже збільшить кількість учасників українського свята в Америці, бо далеко не кожен зможе собі дозволити “зганяти” туди на вихідні. На відміну від самого нардепа. Тип паче сьогодні, мабуть, не вкрай важливо підтримувати самовільно “відірваних” українців у час, коли у державі є люди, які потребують цієї підтримки більше.
опоар