У Сумах відкрилася громадська приймальня політичної партії «Успішна країна»

3

Відтепер кожен може звернутися до громадської приймальні політичної партії «Успішна країна» із проблемними питаннями та безкоштовно отримати юридичну консультацію та поради від спеціалістів.

“Наша громадська приймальня призначена для того, щоб консультувати громадян. Зараз поточна влада, на жаль, не справляється з великою кількістю проблем: проблеми ЖКГ, проблеми підприємців, які виникають постійно. У нас вже є досвід у вирішені проблем в сфері житлово-комунального господарства. Сьогодні ми окремим напрямком виділяємо молодь”, – коментує Владислав Котляр, голова Сумського осередку політичної партії «Успішна країна».

4

Сумський осередок партії «Успішна країна» постійно займається проектами для дітей та молоді. Цього разу члени політсили  влаштували для малечі справжні зимові забави.

2

“Сьогодні ми робимо каток. Ми будуємо снігові фортеці, залили його перший раз, поставили ворота. Ми хочемо щоб діти вийшли на вулиці. Щоб вихідні дні діти проводили кидаючись сніжками, будуючи фортеці, катаючись на ковзанці, граючи в хокей”, – Владислав Котляр, голова Сумського осередку політичної партії «Успішна країна».

Через погодні умови лід на озері недостатньо замерз. Але члени партії обіцяють залити ковзанку повторно, щойно вдарять морози. Мами ж неабияк радіють, адже, за їх словами, взимку у місті важко знайти місце для розваг.

Попереду у партії безліч проектів та планів. Сумчани ж тепер отримали можливість ближче познайомитися з політикою партії та дізнатися більше про плани та проекти «Успішної країни».

Читайте також: