Депутати звернулися до керівництва держави з проханням виділити кошти на ремонт автодоріг Сумщини

169832_650x410

Сьогодні, 28 квітня, депкорпус Сумської облради підтримав звернення до Президента України, Верховної Ради та Кабінету Міністрів щодо виділення коштів на ремонт автомобільних доріг області.

Про це йдеться на офіційному сайті Сумської облради. Зі зверненням виступив депутат Костянтин Товстуха.

Зокрема, у документі йдеться про те, що автомобільні дороги загального користування в межах Сумської області є складовою частиною єдиної транспортної системи, що задовольняє потреби у здійсненні автомобільних пасажирських та вантажних перевезень і значним чином впливає на соціальний та економічний розвиток країни, з’єднує міжнародні транспортні коридори з національною транспортною мережею. До того ж Сумська область є північно-східним регіоном України і межує з Російською Федерацією. Протяжність державного кордону, що проходить по території області, становить 565,5 кілометра. При цьому стан автошляхів області є візитівкою України.

У місцевому бюджеті Сумщини передбачені кошти на ремонт доріг. Однак їх недостатньо, тож надання фінансової підтримки для поліпшення стану транспортної системи Сумщини дало б можливість покращити якість таких робіт, – зазначається у зверненні.

До того ж, з метою збереження існуючої автодорожньої мережі від передчасних руйнувань та недопущення утворення деформацій покриття, депутати пропонують посилити габаритно-ваговий контроль вантажного транспорту шляхом внесення змін до нормативних актів, що регулюють сфери діяльності, пов’язані з проїздом великогабаритних та великовагових транспортних засобів в Україні.