Екс-начальник та помічник слідчого Шосткинської поліції відповідатимуть в суді за привласнення речових доказів

52

Колишнього начальника Шосткинського відділу поліції звинувачують в привласненні речових доказів шляхом підробки документів та зберіганні вогнепальної зброї.

Відповідний обвинувальний акт вже направлено до суду. Про це повідомили в прес-службі Сумської обласної прокуратури.

Нагадаємо, 21 березня під час проведення слідчих дій у будинку тоді ще чинного керівника відділу поліції виявлено та вилучено, зокрема, шаблі, ножі, багнети, багнети-ножі у кількості 92 одиниць, а також карабін системи Мосіна, який згідно висновку експертизи є вогнепальною зброєю.

50

«За результатом досудового розслідування встановлено, що частина вилученого майна є речовими доказами у кримінальних провадженнях. Зазначені предмети, в порушення чинного законодавства, не були передані на відповідальне зберігання або утилізацію чи повернені власнику, а натомість привласнені керівником поліції», – повідомили в прокуратурі.

Дії обвинувачуваного кваліфіковано за ч. 3 ст. 191 (привласнення майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем), ч. 1 ст. 366 (підроблення офіційних документів) та ч. 1 ст. 263 (зберігання без передбаченого законом дозволу вогнепальної зброї) КК України.

Разом із колишнім керівником поліції судитимуть також вже звільненого помічника слідчого Шосткинського відділу поліції, на якого покладалися обов’язки зберігати речові докази. Він обвинувачується в розтраті майна та підробці акту знищення речових доказів за ч. 3 ст. 191та ч. 1 ст. 366 КК України.