Маленьких сумчан запрошують до участі у конкурсі малюнків “Газовик-супергерой”

Супергаз запрошує діток – учнів початкової школи до участі у конкурсі малюнків «Газовик-супергерой» на тему безпеки користування газом.

“До 24 травня чекаємо на малюнки з усіх куточків Сумщини. 10 переможців отримають подарунки, а 10 ваших найкращих робіт ми повісимо у Центрі обслуговування клієнтів.

Дітки, усе просто. Ви малюєте, робите фото з малюнками у своїх руках і відправляєте до 24 травня на цю електронну адресу – [email protected]
Переможців визначимо за допомогою відкритого голосування на сторінці АТ «Сумигаз» у Facebook”, – йдеться у повідомленні.

Технічні вимоги до робіт:

Малюнки подаються на конкурс в А-4 форматі в довільному виконанні: олівцями, акварельними фарбами, гуашшю тощо.
До листа додати 2 фото: дитини з малюнком у своїх руках й окремо малюнку.
У листі вказати прізвище, ім’я учасника конкурсу та вік, назву малюнку, дата та місце виконання, контактні дані – номер телефону обов’язково.

Етапи конкурсу:

До 24 травня чекаємо на ваші малюнки з усіх куточків Сумщини.
З 25 по 31 травня усі роботи, які відповідають тематиці конкурсу, будуть розміщені на офіційній сторінці компанії у соціальній мережі Facebook для онлайн-голосування.

Автори десяти робіт, які набрали найбільшу кількість голосів під час онлайн-голосування, будуть нагороджені подарунками від компанії, а їх роботи розміщені у Центрі обслуговування клієнтів.

Нагадуємо діткам, що газ – це комфорт, затишок в кожному домі, але за умови відповідального використання газових приладів. Бо при недотриманні елементарних правил безпеки можна накликати біду.

До зустрічі, маленькі споживачі природного газу.

Відео від Супергазу

Деталі за посиланням.

Поділитися в соцмережах: