На «Сумихімпромі» обрали нове керівництво

У жовтні на підприємстві відбулися кадрові зміни. Про це йдеться на сайті «Сумихімпрому».

Так, ухвалою госпсуду у справі щодо банкрутства припинили повноваження розпорядника майна Романа Марченка і керуючого санацією Ігоря Лазарковича. Цим же рішенням керуючим санацією призначили Дмитра Нікітіна.

7

За наказом підприємства виконавчим директором став Володимир Волков.

За плечима має вироб­ничий досвід, довжиною в 30 років. Професійний шлях розпочав з майстра зміни цеху залізоокисних пігментів. Більше 10 років ефективно працює на посаді директора з виробництва, впроваджуючи нові підходи у виробництві двоокису титану і мінеральних добрив, здійснюючи акцент на удосконаленні якості продукції.

За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної хімічної промисловості, багаторічну сумлінну працю удостоєний звання «Заслужений працівник промисловості України».

8

З 10 жовтня на посаду директора з виробництва призначений Олег Денщиков, який до цього 5 років працював заступником директора з виробництва – начальником виробничо-технічного відділу.

Службове сходження Олег Володимирович розпочав у 1999 році, працюючи майстром зміни з виробництва двоокису титану. Згодом працював інженером-технологом, начальником відділення, заступником начальника цеху з технології, начальником ЦДТ №1, начальником ОЦДТ. За цей час накопичив вагомий виробничий досвід, який нині реалізовує в управлінській справі.

9

Відповідно до наказу по підприємства від 17 жовтня начальника цеху складних мінеральних добрив Сергія Прощенка перевели на посаду заступника директора з виробництва – начальника виробничо-технічного відділу. Тимчасово виконуючим обов’язки начальника ЦСМД призначено Олега Чопового.

Свій трудовий шлях Сергій Миколайович розпочинав з електромонтера по ремонту електрообладнан­ня котельного цеху у 1998 році. Рік потому перейшов працювати майстром зміни цеху з виробництва амофосу. Пройшовши крізь всі етапи й цикли виробництва мінеральних добрив, здобув ґрунтовні знання і досвід у цій сфері. Два роки працював начальником цеху гранульо­ваного суперфосфату та упродовж чотирьох років очолю­вав цех складних мінеральних добрив.

11